ÖVRIGT / Mattor / Ryamatta 8597052
nr 859 7052
Ryamatta
50-tal, ej sign, 115 x 170
Kondition: slitage, fläckar
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 november 2013
kl 19:28:13
100 kr
250 kr
300 kr
400 kr
11 nov
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal